FOR OPTIK
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
Návštěvnická soutěž o zapůjčení obytného vozu

FOR OPTIK

Vision Net na veletrhu FOR OPTIK

20.09.2019 11:33:39 Více


FOR OPTIK

18.09.2019 11:17:07 Více


Soutěž GRAND PRIX na veletrhu FOR OPTIK

I letos Vám nabízíme možnost přihlásit své exponáty do soutěže GRAND PRIX.

V soutěži GRAND PRIX zvítězí nejlepší exponát, přičemž odborná porota se zaměří hlavně na technické parametrynetradiční nápadmimořádnou kvalitu za přijatelnou cenumateriál, provedení či design.

Hodnocení přihlášených exponátů bude probíhat první den veletrhu a vítězné firmy budou vyhlášeny a oceněny na galavečeru, který se uskuteční v pátek 4. 10. 201 v Surf Aréně Praha.

Přihlaste své exponáty do 24. září 2019.

Podrobné podmínky k účasti v soutěži GRAND PRIX jsou uvedeny v přihlášce.

10.09.2019 13:28:15 Více


Italský design na veletrhu FOR OPTIK

SAFILO Group je celosvětový lídr v designu, výrobě a distribuci slunečních brýlí, dioptrických obrub, sportovní optiky a dalších souvisejících produktů. Díky vysoce odborné řemeslné zručnosti, která se datuje už od roku 1878, převádí SAFILO své designové projekty ve vysoce kvalitní produkty vyrobené v souladu s italskou tradicí. Firma SAFILO působí po celém světě - v Severní a Latinské Americe, Evropě, Blízkém východu, Africe a zemích západního okraje Asie.

 

Design. Móda. Světoznámé značky. Kvalita. Vášeň. Emoce. Historie. Řemeslná práce. Jsou vám tyto výrazy blízké? Pokud ano, navštivte stánek společnosti SAFILO na výstavě FOR OPTIK. Italská společnost SAFILO Group patří k největším světovým výrobcům dioptrických a slunečních brýlí na světě. Protože patří ke světovým lídrům v oblasti designu brýlí a kladou důraz na to, aby brýle byly spojeny s emocemi a zážitky, můžete si na stánku prohlédnout nejnovější módní trendy v oblasti brýlových obrub. Představí vám nejen nejnovější kolekce luxusních módních značek Christian Dior, Fendi, Marc Jacobs, Givenchy, Jimmy Choo, MaxMara, Hugo Boss, Moschino, Tommy Hilfiger, Fossil, Smith, Pierre Cardin, či Polaroid, ale i fanoušci motorsportu si mohou prohlédnout kolekce značky Carrera, jejíž brýle nosí jezdci týmu Formule 1 Alfa Romeo Sauber.

 

Na letošní výstavě FOR OPTIK společnost uvede kolekci podzim/zima 2019, která zahrnuje nové sofistikované obruby pro muže i ženy. Nové dioptrické a sluneční obruby, které odráží unikátní a dlouholetou tradici značky v oblasti technického a estetického provedení, jsou oslavou nadstandardního designu, funkční inovace a know-how italské výroby – díky čemuž je firma SAFILO celosvětově uznávána.

 

04.09.2019 11:41:04 Více


Společnost SNOW - HOW s.r.o. Vás zve na veletrh

30.08.2019 10:09:27 Více


Zážitkový program pro návštěvníky veletrhu FOR OPTIK - ubytování a zábava pro celou rodinu!

Užijte si víkend v Praze s celou rodinou!

Ubytování i návštěva největšího aquaparku ČR v jednom. To vše nabízí Aquapalace Praha. Poté, co se ubytujete v útulném hotelu, si děti užijí celý den v aquaparku a vy se s nimi po veletrhu sejdete v podvečerní Praze na společnou komentovanou procházku.

Připravili jsme pro Vás nabídku skvělého ubytování s možností návštěvy Aquapalace Praha v Čestlicích a také komentované vycházky historickou Prahou ZDE.

20.08.2019 11:03:02 Více


EYE 2000 s.r.o. - CHTĚJÍ STÁLE PŘEKVAPOVAT A DĚLAT Z BRÝLÍ ZÁŽITEK

Designerské kolekce, to je to, co je baví a živí. Stojí za nimi vždy konkrétní návrhář, který do kolekce vkládá kus sama sebe a dává jí tím specifický charakter a kontinuálně zapojuje po svém nejnovější trendy, materiály a technologie.

Optikovi chtějí zatraktivnit nabídku, odlišit jej od konkurence a nositele potěšit a překvapit. Ať ho brýle baví a cítí se v nich lépe a atraktivněji než bez nich. Ať prezentuje sebe, svou osobnost, ne mainstreamovou značku.

Proto na světových výstavách hledají malé, méně známé, často i začínající brýlové výrobce, jejichž kolekce jsou svérázné. Zároveň sami navrhují a ručně vyrábí kreativní čočky do vrtaných brýlí, u nichž mohou splnit téměř jakékoliv optikovo i zákazníkovo přání a vytvořit mu jeho vlastní originál.

Přijďte se pokochat podzimními novinkami, pohrát si a zasoutěžit na FOR OPTIK 2019!

 

19.08.2019 15:48:58 Více


Brýlové čočky roku 2019

Na veletrhu FOR OPTIK 2019 se Vám na stánku Opti-Project s.r.o. představí vítěž Optician Awards 2019 v kategorii brýlové čočky roku – Shamir Autograph Intelligence™.


Shamir Autograph Intelligence™
Shamir Autograph Intelligence™ jsou první progresivní brýlové čočky na světě, které zohledňují všechny individuální parametry, dioptrickou korekci a vizuální potřeby nositele vzhledem k jeho addici a věku. Co ukázaly nejnovější výzkumy v chování presbyopů? Co je to vizuální věk? Dozvíte se na stánku.


A to není vše...
Nová kolekce brýlových obrub StrawberryDeer®, nové produkty přístojového vybavení od Huvitz a nové progresivní brýlové čočky digitálního věku XVISION™ od OptiActive®.

Více na webu www.opti-project.cz

 

06.08.2019 17:55:43 Více


ZÁJEM ZE STRANY VYSTAVOVATELŮ ROSTE

V letošním roce zaznamenává organizátor veletrhu vzrůstající zájem ze strany vystavovatelů. Jediný odborný veletrh v Praze v podzimním termínu si tak buduje své nezastupitelné místo a přináší mnoho novinek. Z již přihlášených firem s mohou návštěvníci těšit například na společnosti Safilo, Strabilia, Aglaja, New Line Optics, Opti-project a řadu dalších.

05.08.2019 11:54:34 Více


Spoluorganizátorem odborného veletrhu FOR OPTIK se stala společnost My Visione s.r.o.

Vážení obchodní přátelé,

rádi bychom Vás informovali o novinkách připravovaného 2. ročníku odborného veletrhu FOR OPTIK.

Organizátorem akce je i nadále společnost ABF, a.s., která je v současné době největším pořadatelem veletrhů v Praze a spoluorganizátorem se stala společnost My Visione, která doposud pořádala akci OPTIK TRADE SHOW. Tímto spojením vznikne v Praze jediná podobně zaměřená událost pro optiku, optometrii, oftalmologii a design - FOR OPTIK. Spolupráce společností ABF, a.s. a My Visione s.r.o. má za cíl uspořádat odborný B2B veletrh, jaký si potenciál Prahy a přilehlých regionů zaslouží.

Veletrh proběhne v termínu 4. – 5. 10. 2019 opět na výstavišti PVA EXPO PRAHA, nejmodernějším veletržním prostoru v Praze. Areál výstaviště nabízí špičkové služby, zázemí a reprezentativní prostory pro Vaši prezentaci.

Již nyní iniciujeme dialog o obchodní a marketingové spolupráci a těšíme se na osobní setkání.

Realizační tým veletrhu FOR OPTIK

08.03.2019 15:35:15 Více
předchozí následující
Závěrečná zpráva 2018


 

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje