FOR OPTIK FOR OPTIK
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

FOR OPTIK

Na veletrhu se představí Společnost pro ranou péči, z.s.

Při narození dítěte se závažným zrakovým postižením je zcela nutná odborná pomoc a poradenství. Vedle lékařských profesí mohou rodiče dětí využít i sociální službu raná péče, která je v České republice poskytována na vysoké úrovni již 28 let. Společnost pro ranou péči se zaměřuje na rodiny dětí se zrakovým postižením od narození do 7 let, nabízí program stimulace zraku v domácím prostředí i ambulantně, zapůjčuje pomůcky a speciální didaktické hračky na rozvoj dítě. Rodičům poskytuje sociální i odborné poradenství. Veletrh FOR OPTIK je příležitostí mezioborové spolupráce a šíření informovanosti.

www.ranapece.cz

 

12.11.2018 15:14:23 Více


Společnost STRABILIA s.r.o. představí Silhouette VISION SENSATION™

Od 1. 10. 2018 přichází Silhouette, světový lídr na trhu bezrámových brýlí, na český trh, prostřednictvím distributorské sítě partnera STRABILIA, s.r.o., s převratnou novinkou. Vlastní výrobní brýlové čočky, které jsou speciálně přizpůsobeny pro brýle Silhouette. Silhouette VISION SENSATION™.

Silhouette Panorama čočky jsou revolučním produktem, který spojuje průkopnictví s technologií a brýlovou obrubu se sklem. Prémiová kvalita, lehkost, komfort při nošení, unikátní přizpůsobení brýlí zákazníkovi, fantastický vizuální zážitek - vše z jednoho zdroje. Silhouette Panorama jsou vyráběny pouze pro obruby Silhouette.

Existuje mnoho faktorů, díky kterým je pocit při nošení Silhouette jedinečný. Design čočky je vypočítán podle individuálních údajů obruby přesně pro příslušný tvar čočky.

Jednotlivé výpočtové body se počítají v každém okruhu viditelnosti pro maximální ostrost podle nám známých tvarů spolu se skutečnými údaji až do okraje brýlové čočky.

Silhouette zohledňuje pro optimální zobrazovací vlastnosti samozřejmě všechny parametry pro nošení, které jsou individuální u každého zákazníka, jako je vzdálenost zornic, výška zábrusu, délka progresivního kanálu, inklinační úhel, vrcholová vzdálenost a čtecí vzdálenost.

To zákazníkům zaručuje absolutně nedostižný komfort vidění a brilantní zrakový vjem.

Nepromeškejte odbornou prezentaci Silhouette v sobotu od 14 hodin v přednáškovém sále v hale 3.

Na stánku společnosti STRABILIA, s.r.o. najdete také kompletní kolekce značek Chopard, Furla, Police a Carolina Herrera.

09.11.2018 09:17:32 Více


Nenechte si ujít doprovodný program

V pátek i sobotu budou v rámci veletrhu probíhat odborné přednášky na aktuální témata, a to jak v přednáškovém sále přímo v Hale 3, tak v přednáškovém sále 4 ve Vstupní hale II.

Spojte návštěvu veletrhu s Vámi vybraným doprovodným programem. V rámci vstupenky na veletrh máte možnost navštívit mnoho zajímavých přednášek či kurzů.


V pátek Vás zveme na přednášku pořádanou Mezinárodním sdružením optiků a optometristů, kde přímo paní prezidentka MSOO Ivana Urválková představí OSVĚTOVOU KAMPAŇ 2019: BEZPEČNĚ ZA VOLANTEM, PÉČE O ZRAK.


Celou sobotu jsou pro Vás připravené odborné přednášky organizované ŽKČOO. Vyberte si z jednotlivých přednášek či bloků.


Společnost Strabilia s.r.o. Vás zve na odbornou prezentaci o průlomovém produktu na českém trhu. Brýlové výrobní čočky Silhouette VISION SENSATION™.


V rámci veletrhu také v sobotu 24. 11. 2018 proběhne Valná hromada Živnostenské komory českých očních optiků a Valná hromada České kontaktologické společnosti.


Registrujte se na veletrh ještě dnes a získejte zdarma další možnosti návštěvy doprovodných programů.

Kompletní přehled doprovodného programu seřazeného po dnech najdete v záložce Doprovodný program, nebo přímo ZDE.

15.10.2018 15:09:11 Více


Výběr z firem, které letos na veletrhu najdete

Mezi letošními vystavovateli najdete mimo jiné i firmy jako AGLAJA, Bausch + Lomb, BEKWOOD EYEWEAR, Eikon, KONVEX - Recept optika, New Line Optics, R-Kontakt, RAFAEL HYGIENE, REGINA IMPORT, SNOW-HOW ČR, STRABILIA, VIDERIS, Wixi a další. Kompletní seznam vystavovatelů bude zveřejněn koncem října.  Stále ještě je možné se na veletrh přihlásit a nepromeškat tak jedinečnou příležitost zúčastnit se obchodních jednání s řadou partnerů. Pro informace k účasti kontaktujte organizační tým.

24.09.2018 16:16:48 Více


Společnost Bausch + Lomb nabídne na veletrhu produktovou řadu Biotrue ONEday

Tato řada nabízí kontaktní čočky Biotrue ONEday, které jsou vyvinuty tak, aby fungovaly jako vaše oči pro pohodlné nošení po celý den a  obsahují 78% vody - stejně jako rohovka. Jsou vytvořeny pro dlouhodobé používání monitoru a digitálních zařízení. Velkou pozornost si bezesporu zaslouží i kontaktní čočky Biotrue ONEday pro Astigmatismus, jejichž unikátní design peribalastu inspirovaný mechanismem mrkání, je navržen pro pohodlí a stabilní vidění. Díky svému jedinečnému mechanismus, který zabrání osychání, si čočky udržují 98% zvlhčení po dobu 16 hodin. Čočka je technicky vytvořena tak, aby redukovala oslnění a světelné kruhy i za zhoršených světelných podmínek a v neposlední řadě je tu UVA/UVB filtr, který pomáhá chránit oči.

Bausch + Lomb je jednou z nejznámějších a nejuznávanějších farmaceutických společností na světě a nabízí nejširší a nejkvalitnější řady přípravků pro péči o zdraví očí včetně kontaktních čoček a roztoků, léčivých přípravků, nitroočních čoček a dalších produktů pro oční chirurgii. Nezapomeňte navštívit na veletrhu!

19.09.2018 14:03:11 Více


Nejzajímavější exponáty veletrhu FOR OPTIK ocení soutěž GRAND PRIX

Nabízíme Vám možnost přihlásit své exponáty do soutěže GRAND PRIX 2018.

V soutěži GRAND PRIX zvítězí nejlepší exponát, přičemž odborná porota se zaměří hlavně na technické parametry, netradiční nápad, mimořádnou kvalitu za přijatelnou cenu, materiál, provedení či design.

Hodnocení přihlášených exponátů bude probíhat první den veletrhu, vítězné firmy budou vyhlášeny a oceněny na galavečeru, který se uskuteční v pátek 23. 11. 2018 v Kongresovém sále PVA EXPO PRAHA.

Přihlaste své exponáty do 24. října 2018.

Podrobné podmínky k účasti v soutěži GRAND PRIX jsou uvedeny v přihlášce.

11.09.2018 15:27:02 Více


Představujeme firmu BEKWOOD

Česká značka, český design, česká výroba, to jsou ručně vyráběné dřevěné brýle a doplňky Bekwood, které najdete na veletrhu FOR OPTIK. Jejich brýle procházejí procesem výroby od prvních kroků lisování až po konečné fáze broušení a voskování. Vše se děje v plzeňské dílně, ze které vycházejí všechny produkty. Více na www.bekwood.com

03.09.2018 10:50:55 Více


Opětovné varování ABF, a.s. před aktivitami podvodných firem

Společnost ABF, a.s. se distancuje od praktik firem International Fairs Directory, Expo Guide, MULPOR Company S.A., FAIR Guide, Construct Data, které nabízejí uveřejnění firemních údajů v internetovém katalogu veletrhů a vystavovatelů. Ačkoliv nabídka na uveřejnění údajů v katalogu se prezentuje jako bezplatná, po vyplnění a odeslání údajů přijde klientovi faktura na úhradu bezmála 1200 EUR za rok.  

 

 
Dále společnost  ABF, a.s. prohlašuje, že nikdy neudělila výše uvedeným společnostem souhlas k užívání či propagaci chráněných názvů či log veletrhů pořádaných ABF, a. s. a k oslovování jednotlivých vystavovatelů jménem pořadatele veletrhu.

 

09.08.2018 08:49:53 Více


Registrace návštěvníků spuštěna

Již nyní je možné se zaregistrovat jako návštěvník a nepromeškat tak jedinečnou příležitost stát se součástí veletrhu FOR OPTIK a zúčastnit se tak obchodních jednání s řadou zahraničních i tuzemských partnerů. Pro odborníky ze společností z oblasti optiky, optometrie, oftalmologie a souvisejících oborů na českém i zahraničním trhu je vstup po registraci zdarma. Pro ostatní účastníky stojí 3 000 Kč. On-line registraci najdete ZDE

02.08.2018 11:28:00 Více


Představujeme vystavovatele, firmu EIKON

Mezi vystavovatele veletrhu se zařadila firma EIKON, která zastupuje značku Etnia Barcelona, která vznikla v roce 2003. Je to nezávislá značka brýlí, jejíž kolekce jsou zaměřeny na barvu, design, komfort, inovaci a nejvyšší kvalitu materiálů (výroba nejkvalitnějšího acetátu na bázi bavlny, v originálních barvách, který je 100% recyklovatelný a biologicky odbouratelný, používání minerálních čoček od firmy Barberini slunečních brýlích. Tyto čočky jsou nejlepšími, nejvíce technologicky vyvinutými čočkami na světě).

Etnia si vytváří vlastní historii a kulturu ve spolupráci s významnými umělci a fotografy. Ať už je to slavný kontroverzní japonský fotograf Noboyushi Araki, který spolupracoval na l kampani kolekce slunečních brýlí Etnia “Paris-Tokyo”, Nebo malíř Yves Klein. Letošní limitovaná kolekce je inspirována dílem Jeana-Michela Basquiata. Na stranicích se objevují výřezy z Basquiatových obrazů Fallen Angel (1981), In This Case (1983) a Glenn (1984). Nenechte si ujít na veletrhu.

02.07.2018 11:19:23 Více
předchozí následující
Závěrečná zpráva 2018


 

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje