FOR OPTIK FOR OPTIK
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

FOR OPTIK

Praxe a stáže v oboru vydají za víc než pouhé brigády

Praxe a stáže v oboru vydají za víc než pouhé brigády

Zajímáte se o energetiku? Studujete technické obory, ekonomii, právo či třeba mezinárodní studia?  Zaměstnavatelé v osmi z deseti případů sáhnou při výběrovém řízení po kandidátovi, který má v životopise uvedenou i nějakou praxi v oboru. Kde ji ale získat? Stačí se podívat na náborový web  www.kdejinde.cz, kde v sekci Studenti a absolventi najdete hned několik příležitostí, jak nahlédnout pod pokličku největší tuzemské energetické firmy.

 

19.11.2018 19:06:33 Více


Přihlašte se mezi prvními a získejte zvýhodněnou cenu

Již nyní se můžete přihlásit na veletrh a zajistit si tak nejen zvýhodněnou cenu první uzávěrky, která je 30.3.2018, ale také lukrativní umístění v hale. Kompletní přihláškové dokumentace najdete v sekci Pro vystavovatele. V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na realizační tým veletrhu. 

21.11.2017 16:10:07 Více


Seznamte se s veletrhem FOR OPTIK

Pro odborníky z oborů optiky, optometrie, oftalmologie a designu připravujeme zcela nový veletrh, který je orientovaný na B2B sektor a nabídne přehlídku aktuálních novinek a trendů. Již brzy zde najdete přihláškovou dokumentaci a další aktuální informace. V případě zájmu kontaktujte, prosím, realizační tým.

13.11.2017 09:50:55 Více
předchozí následující
Závěrečná zpráva 2018


 

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje