FOR OPTIK FOR OPTIK
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Aktuality


Zážitkový program pro návštěvníky veletrhu FOR OPTIK - ubytování a zábava pro celou rodinu!

Užijte si víkend v Praze s celou rodinou!

Ubytování i návštěva největšího aquaparku ČR v jednom. To vše nabízí Aquapalace Praha. Poté, co se ubytujete v útulném hotelu, si děti užijí celý den v aquaparku a vy se s nimi po veletrhu sejdete v podvečerní Praze na společnou komentovanou procházku.

Připravili jsme pro Vás nabídku skvělého ubytování s možností návštěvy Aquapalace Praha v Čestlicích a také komentované vycházky historickou Prahou ZDE.

20.08.2019 11:03:02 Více  

EYE 2000 s.r.o. - CHTĚJÍ STÁLE PŘEKVAPOVAT A DĚLAT Z BRÝLÍ ZÁŽITEK

Designerské kolekce, to je to, co je baví a živí. Stojí za nimi vždy konkrétní návrhář, který do kolekce vkládá kus sama sebe a dává jí tím specifický charakter a kontinuálně zapojuje po svém nejnovější trendy, materiály a technologie.

Optikovi chtějí zatraktivnit nabídku, odlišit jej od konkurence a nositele potěšit a překvapit. Ať ho brýle baví a cítí se v nich lépe a atraktivněji než bez nich. Ať prezentuje sebe, svou osobnost, ne mainstreamovou značku.

Proto na světových výstavách hledají malé, méně známé, často i začínající brýlové výrobce, jejichž kolekce jsou svérázné. Zároveň sami navrhují a ručně vyrábí kreativní čočky do vrtaných brýlí, u nichž mohou splnit téměř jakékoliv optikovo i zákazníkovo přání a vytvořit mu jeho vlastní originál.

Přijďte se pokochat podzimními novinkami, pohrát si a zasoutěžit na FOR OPTIK 2019!

 

19.08.2019 15:48:58 Více  

Brýlové čočky roku 2019

Na veletrhu FOR OPTIK 2019 se Vám na stánku Opti-Project s.r.o. představí vítěž Optician Awards 2019 v kategorii brýlové čočky roku – Shamir Autograph Intelligence™.


Shamir Autograph Intelligence™
Shamir Autograph Intelligence™ jsou první progresivní brýlové čočky na světě, které zohledňují všechny individuální parametry, dioptrickou korekci a vizuální potřeby nositele vzhledem k jeho addici a věku. Co ukázaly nejnovější výzkumy v chování presbyopů? Co je to vizuální věk? Dozvíte se na stánku.


A to není vše...
Nová kolekce brýlových obrub StrawberryDeer®, nové produkty přístojového vybavení od Huvitz a nové progresivní brýlové čočky digitálního věku XVISION™ od OptiActive®.

Více na webu www.opti-project.cz

 

06.08.2019 17:55:43 Více  

ZÁJEM ZE STRANY VYSTAVOVATELŮ ROSTE

V letošním roce zaznamenává organizátor veletrhu vzrůstající zájem ze strany vystavovatelů. Jediný odborný veletrh v Praze v podzimním termínu si tak buduje své nezastupitelné místo a přináší mnoho novinek. Z již přihlášených firem s mohou návštěvníci těšit například na společnosti Safilo, Strabilia, Aglaja, New Line Optics, Opti-project a řadu dalších.

05.08.2019 11:54:34 Více  

Spoluorganizátorem odborného veletrhu FOR OPTIK se stala společnost My Visione s.r.o.

Vážení obchodní přátelé,

rádi bychom Vás informovali o novinkách připravovaného 2. ročníku odborného veletrhu FOR OPTIK.

Organizátorem akce je i nadále společnost ABF, a.s., která je v současné době největším pořadatelem veletrhů v Praze a spoluorganizátorem se stala společnost My Visione, která doposud pořádala akci OPTIK TRADE SHOW. Tímto spojením vznikne v Praze jediná podobně zaměřená událost pro optiku, optometrii, oftalmologii a design - FOR OPTIK. Spolupráce společností ABF, a.s. a My Visione s.r.o. má za cíl uspořádat odborný B2B veletrh, jaký si potenciál Prahy a přilehlých regionů zaslouží.

Veletrh proběhne v termínu 4. – 5. 10. 2019 opět na výstavišti PVA EXPO PRAHA, nejmodernějším veletržním prostoru v Praze. Areál výstaviště nabízí špičkové služby, zázemí a reprezentativní prostory pro Vaši prezentaci.

Již nyní iniciujeme dialog o obchodní a marketingové spolupráci a těšíme se na osobní setkání.

Realizační tým veletrhu FOR OPTIK

08.03.2019 15:35:15 Více  

Opětovné varování ABF, a.s. před aktivitami podvodných firem

Společnost ABF, a.s. se distancuje od praktik firem International Fairs Directory, Expo Guide, MULPOR Company S.A., FAIR Guide, Construct Data, které nabízejí uveřejnění firemních údajů v internetovém katalogu veletrhů a vystavovatelů. Ačkoliv nabídka na uveřejnění údajů v katalogu se prezentuje jako bezplatná, po vyplnění a odeslání údajů přijde klientovi faktura na úhradu bezmála 1200 EUR za rok.  

 
Dále společnost  ABF, a.s. prohlašuje, že nikdy neudělila výše uvedeným společnostem souhlas k užívání či propagaci chráněných názvů či log veletrhů pořádaných ABF, a. s. a k oslovování jednotlivých vystavovatelů jménem pořadatele veletrhu.

 

Pověřujeme výhradně společnost CS katalogy s.r.o. ke sběru podkladů a tvorbě katalogu vystavovatelů a průvodce návštěvníka pro veletržní akce pořádané společností ABF, a.s.
Výše zmíněné společnosti udělujeme souhlas k užívání a propagaci chráněných názvů a log veletrhů a k oslovování jednotlivých vystavovatelů jménem pořadatele veletrhu.
 

 

03.01.2019 08:22:22 Více  

Krásné Vánoce a šťastný nový rok 2019

21.12.2018 10:59:35 Více  

Známe vítěze ocenění GRAND PRIX 2018 a Soutěže absolventských příspěvků

Ocenění GRAND PRIX získala společnost PharmaSwiss Česká republika s.r.o. za Biotrue ONEday for Astigmatism. Druhým oceněným byla společnost Ondřej Bek Bekwood eyewear za Willie II – Kolekce Lumberjack. Třetí cena putovala ke společnosti COLOR-OPTIK, spol. s r.o. za dětské brýle Nano Solar Clip.

Čestné uznání GRAND PRIX získala společnost SNOW-HOW ČR s.r.o. za EASTON-001 a společnost STRABILIA, s.r.o. za Silhouette VISION SENSATION.

V rámci společenského večera byla také předána cena Soutěž absolventských příspěvků, kterou pořádala Česká kontaktologická společnost ve spolupráci s firmou Cooper Vision. Vítězem se stala Beáta Kovačovicová s příspěvkem „Komparácia hodnôt fúznych rezerv v závislosti na použitých technikách vyšetrenia“. Všem oceněným gratulujeme.

24.11.2018 12:15:45 Více  

V PVA EXPO PRAHA začal odborný veletrh FOR OPTIK

Ve čtvrtek 22. listopadu byl zahájen první ročník odborného veletrhu pro optiku, optometrii, oftalmologii a design. V hale 3 najdete následující vystavovatele. Již zítra se můžete těšit na zajímavý doprovodný program, který pro vás připravily společnosti Mezinárodní sdružení optiků a optometristů a Společnost pro ranou péči. Veletrh probíhá až do soboty 24. listopadu 2018. Neváhejte a přijďte nás navštívit! Pokud ještě nemáte vstupenku, registrujte se ZDE.

 

22.11.2018 16:54:39 Více  

Společnost SNOW-HOW ČR s.r.o. chystá speciální nabídku

Speciální nabídku v rámci veletrhu představí společnost SNOW-HOW ČR s.r.o., která zastupuje v ČR, SK a Polsku značky RED BULL SPECT a SPECT. Zároveň jsou držiteli licence BLIZZARD, kde kromě brýlí vyrábí i širokou škálu sportovních potřeb. Spojte práci s koníčkem. Každý, kdo objedná na výstavě za min. 10 000,- obruby BLIZZARD, může využít speciální 50% slevu z dop.MOC na libovolný BLIZZARD produkt. Zastavte se na stánku.

15.11.2018 10:11:28 Více  následující
Závěrečná zpráva 2018


 

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje