FOR OPTIK FOR OPTIK
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Aktuality


Známe vítěze ocenění GRAND PRIX 2018 a Soutěže absolventských příspěvků

Ocenění GRAND PRIX získala společnost PharmaSwiss Česká republika s.r.o. za Biotrue ONEday for Astigmatism. Druhým oceněným byla společnost Ondřej Bek Bekwood eyewear za Willie II – Kolekce Lumberjack. Třetí cena putovala ke společnosti COLOR-OPTIK, spol. s r.o. za dětské brýle Nano Solar Clip.

Čestné uznání GRAND PRIX získala společnost SNOW-HOW ČR s.r.o. za EASTON-001 a společnost STRABILIA, s.r.o. za Silhouette VISION SENSATION.

V rámci společenského večera byla také předána cena Soutěž absolventských příspěvků, kterou pořádala Česká kontaktologická společnost ve spolupráci s firmou Cooper Vision. Vítězem se stala Beáta Kovačovicová s příspěvkem „ Komparácia hodnôt fúznych rezerv v závislosti na použitých technikách vyšetrenia“. Všem oceněným gratulujeme.

24.11.2018 12:15:45 Více  

V PVA EXPO PRAHA začal odborný veletrh FOR OPTIK

Ve čtvrtek 22. listopadu byl zahájen první ročník odborného veletrhu pro optiku, optometrii, oftalmologii a design. V hale 3 najdete následující vystavovatele. Již zítra se můžete těšit na zajímavý doprovodný program, který pro vás připravily společnosti Mezinárodní sdružení optiků a optometristů a Společnost pro ranou péči. Veletrh probíhá až do soboty 24. listopadu 2018. Neváhejte a přijďte nás navštívit! Pokud ještě nemáte vstupenku, registrujte se ZDE.

 

22.11.2018 16:54:39 Více  

Společnost SNOW-HOW ČR s.r.o. chystá speciální nabídku

Speciální nabídku v rámci veletrhu představí společnost SNOW-HOW ČR s.r.o., která zastupuje v ČR, SK a Polsku značky RED BULL SPECT a SPECT. Zároveň jsou držiteli licence BLIZZARD, kde kromě brýlí vyrábí i širokou škálu sportovních potřeb. Spojte práci s koníčkem. Každý, kdo objedná na výstavě za min. 10 000,- obruby BLIZZARD, může využít speciální 50% slevu z dop.MOC na libovolný BLIZZARD produkt. Zastavte se na stánku.

15.11.2018 10:11:28 Více  

Na veletrhu se představí Společnost pro ranou péči, z.s.

Při narození dítěte se závažným zrakovým postižením je zcela nutná odborná pomoc a poradenství. Vedle lékařských profesí mohou rodiče dětí využít i sociální službu raná péče, která je v České republice poskytována na vysoké úrovni již 28 let. Společnost pro ranou péči se zaměřuje na rodiny dětí se zrakovým postižením od narození do 7 let, nabízí program stimulace zraku v domácím prostředí i ambulantně, zapůjčuje pomůcky a speciální didaktické hračky na rozvoj dítě. Rodičům poskytuje sociální i odborné poradenství. Veletrh FOR OPTIK je příležitostí mezioborové spolupráce a šíření informovanosti.

www.ranapece.cz

 

12.11.2018 15:14:23 Více  

Společnost STRABILIA s.r.o. představí Silhouette VISION SENSATION™

Od 1. 10. 2018 přichází Silhouette, světový lídr na trhu bezrámových brýlí, na český trh, prostřednictvím distributorské sítě partnera STRABILIA, s.r.o., s převratnou novinkou. Vlastní výrobní brýlové čočky, které jsou speciálně přizpůsobeny pro brýle Silhouette. Silhouette VISION SENSATION™.

Silhouette Panorama čočky jsou revolučním produktem, který spojuje průkopnictví s technologií a brýlovou obrubu se sklem. Prémiová kvalita, lehkost, komfort při nošení, unikátní přizpůsobení brýlí zákazníkovi, fantastický vizuální zážitek - vše z jednoho zdroje. Silhouette Panorama jsou vyráběny pouze pro obruby Silhouette.

Existuje mnoho faktorů, díky kterým je pocit při nošení Silhouette jedinečný. Design čočky je vypočítán podle individuálních údajů obruby přesně pro příslušný tvar čočky.

Jednotlivé výpočtové body se počítají v každém okruhu viditelnosti pro maximální ostrost podle nám známých tvarů spolu se skutečnými údaji až do okraje brýlové čočky.

Silhouette zohledňuje pro optimální zobrazovací vlastnosti samozřejmě všechny parametry pro nošení, které jsou individuální u každého zákazníka, jako je vzdálenost zornic, výška zábrusu, délka progresivního kanálu, inklinační úhel, vrcholová vzdálenost a čtecí vzdálenost.

To zákazníkům zaručuje absolutně nedostižný komfort vidění a brilantní zrakový vjem.

Nepromeškejte odbornou prezentaci Silhouette v sobotu od 14 hodin v přednáškovém sále v hale 3.

Na stánku společnosti STRABILIA, s.r.o. najdete také kompletní kolekce značek Chopard, Furla, Police a Carolina Herrera.

09.11.2018 09:17:32 Více  

Nenechte si ujít doprovodný program

V pátek i sobotu budou v rámci veletrhu probíhat odborné přednášky na aktuální témata, a to jak v přednáškovém sále přímo v Hale 3, tak v přednáškovém sále 4 ve Vstupní hale II.

Spojte návštěvu veletrhu s Vámi vybraným doprovodným programem. V rámci vstupenky na veletrh máte možnost navštívit mnoho zajímavých přednášek či kurzů.


V pátek Vás zveme na přednášku pořádanou Mezinárodním sdružením optiků a optometristů, kde přímo paní prezidentka MSOO Ivana Urválková představí OSVĚTOVOU KAMPAŇ 2019: BEZPEČNĚ ZA VOLANTEM, PÉČE O ZRAK.


Celou sobotu jsou pro Vás připravené odborné přednášky organizované ŽKČOO. Vyberte si z jednotlivých přednášek či bloků.


Společnost Strabilia s.r.o. Vás zve na odbornou prezentaci o průlomovém produktu na českém trhu. Brýlové výrobní čočky Silhouette VISION SENSATION™.


V rámci veletrhu také v sobotu 24. 11. 2018 proběhne Valná hromada Živnostenské komory českých očních optiků a Valná hromada České kontaktologické společnosti.


Registrujte se na veletrh ještě dnes a získejte zdarma další možnosti návštěvy doprovodných programů.

Kompletní přehled doprovodného programu seřazeného po dnech najdete v záložce Doprovodný program, nebo přímo ZDE.

15.10.2018 15:09:11 Více  

Výběr z firem, které letos na veletrhu najdete

Mezi letošními vystavovateli najdete mimo jiné i firmy jako AGLAJA, Bausch + Lomb, BEKWOOD EYEWEAR, Eikon, KONVEX - Recept optika, New Line Optics, R-Kontakt, RAFAEL HYGIENE, REGINA IMPORT, SNOW-HOW ČR, STRABILIA, VIDERIS, Wixi a další. Kompletní seznam vystavovatelů bude zveřejněn koncem října.  Stále ještě je možné se na veletrh přihlásit a nepromeškat tak jedinečnou příležitost zúčastnit se obchodních jednání s řadou partnerů. Pro informace k účasti kontaktujte organizační tým.

24.09.2018 16:16:48 Více  

Společnost Bausch + Lomb nabídne na veletrhu produktovou řadu Biotrue ONEday

Tato řada nabízí kontaktní čočky Biotrue ONEday, které jsou vyvinuty tak, aby fungovaly jako vaše oči pro pohodlné nošení po celý den a  obsahují 78% vody - stejně jako rohovka. Jsou vytvořeny pro dlouhodobé používání monitoru a digitálních zařízení. Velkou pozornost si bezesporu zaslouží i kontaktní čočky Biotrue ONEday pro Astigmatismus, jejichž unikátní design peribalastu inspirovaný mechanismem mrkání, je navržen pro pohodlí a stabilní vidění. Díky svému jedinečnému mechanismus, který zabrání osychání, si čočky udržují 98% zvlhčení po dobu 16 hodin. Čočka je technicky vytvořena tak, aby redukovala oslnění a světelné kruhy i za zhoršených světelných podmínek a v neposlední řadě je tu UVA/UVB filtr, který pomáhá chránit oči.

Bausch + Lomb je jednou z nejznámějších a nejuznávanějších farmaceutických společností na světě a nabízí nejširší a nejkvalitnější řady přípravků pro péči o zdraví očí včetně kontaktních čoček a roztoků, léčivých přípravků, nitroočních čoček a dalších produktů pro oční chirurgii. Nezapomeňte navštívit na veletrhu!

19.09.2018 14:03:11 Více  

Nejzajímavější exponáty veletrhu FOR OPTIK ocení soutěž GRAND PRIX

Nabízíme Vám možnost přihlásit své exponáty do soutěže GRAND PRIX 2018.

V soutěži GRAND PRIX zvítězí nejlepší exponát, přičemž odborná porota se zaměří hlavně na technické parametry, netradiční nápad, mimořádnou kvalitu za přijatelnou cenu, materiál, provedení či design.

Hodnocení přihlášených exponátů bude probíhat první den veletrhu, vítězné firmy budou vyhlášeny a oceněny na galavečeru, který se uskuteční v pátek 23. 11. 2018 v Kongresovém sále PVA EXPO PRAHA.

Přihlaste své exponáty do 24. října 2018.

Podrobné podmínky k účasti v soutěži GRAND PRIX jsou uvedeny v přihlášce.

11.09.2018 15:27:02 Více  

Představujeme firmu BEKWOOD

Česká značka, český design, česká výroba, to jsou ručně vyráběné dřevěné brýle a doplňky Bekwood, které najdete na veletrhu FOR OPTIK. Jejich brýle procházejí procesem výroby od prvních kroků lisování až po konečné fáze broušení a voskování. Vše se děje v plzeňské dílně, ze které vycházejí všechny produkty. Více na www.bekwood.com

03.09.2018 10:50:55 Více  následující
Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje