FOR OPTIK
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Aktuality


To tady ještě nebylo! Kulturní léto na výstavišti PVA EXPO PRAHA

Letňanské výstaviště čeká letos velká premiéra. PVA EXPO PRAHA se na více než 2 měsíce promění v jedinečný kulturní areál!

 

Příběh našeho výstaviště píšeme řadu let a nyní do něj přidáváme další kapitolu –⁠ PRAGUE KEMP LETŇANY. V rámci tohoto unikátního projektu si budete moci od 13. 6. do 21. 8. vychutnat více než 60 kulturních představení pod širým nebem. Vždy od úterý do neděle budou na programu koncertydivadelní hry nebo filmy.

 

NA KOHO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Kulturní léto zahájí v sobotu 13. 6. svým koncertem James Cole, na kterého v neděli 14. 6. naváže Prague Film Orchestra. Vystoupení dále potvrdily legendy a hvězdy hudební scény jako Olympic, Arakain, Petra Janů, Václav Neckář & Bacily, Leoš Mareš, Hana Zagorová a Petr Rezek, Michal David, Petr Kolář, Visací Zámek, Rybičky 48, Jelen, Debbi nebo Prague Film Orchestra. O divadelní zážitek se pak postarají hry Natěrač nebo Příště ho zabiju sám!

 

LETNÍ SCÉNA, JAK MÁ BÝT

Díky prvotřídní letní scéně si vždy užijete skvělou show, ze které se vám ani nebude chtít odejít! Připravena bude stage o rozměrech 16 x 11 metrů s LED rozjížděcí stěnou a vysoce kvalitní zvukovou technikou. Na místě najdete také stánky s občerstvením, aby vám během večera opravdu nic nechybělo. Všechno samozřejmě zvládneme za dodržení vládních bezpečnostních opatření. :)

 

PROGRAM NEUSTÁLE AKTUALIZUJEME: https://praguekemp.cz/#schedule

ONLINE PŘEDPRODEJ VSTUPENEK: https://vstupenky-pva.cz/

 

Podle typu akce si můžete vybrat vstupenku na STÁNÍ nebo pro AUTOMOBIL.

Kapacita akcí je OMEZENA: do 21. 6. – 500 osob | od 22. 6. – 1 000 osob

 

NOVINKY A SOUTĚŽE O VSTUPENKY JIŽ BRZY NA  FACEBOOKU A INSTAGRAMU

 

2020-06-08 11:34:38 Více  

Navštivte pražský veletrh FOR OPTIK a získejte marketingovou kampaň pro Vaši firmu v hodnotě 100 000 Kč

Může se zdát, že veletrh FOR OPTIK je ještě daleko, ale realizační tým se již nyní naplno věnuje jeho přípravám a zde jsou novinky roku 2020.

Veletrh FOR OPTIK reflektuje změny a aktuální vývoj v oboru. S připravovanými workshopy se zaměřením na marketing, prodej a podporu podnikání získáte náskok před konkurencí a posunete se dál.

V návštěvnické soutěži pak bude možné vyhrát komplexní marketingovou kampaň v hodnotě 100 000 Kč!

Zaregistrujte se zdarma již dnes a získejte volnou vstupenku na stěžejní podzimní akci v oboru plnou obchodních a přátelských setkání, unikátního odborného doprovodného programu a samozřejmě i zábavy a gastronomických zážitků.

2020-03-03 10:31:35 Více  

Návštěvnická soutěž zná své vítěze!

Vylosovali jsme výherce ze vstupenek vhozených do anketního boxu v Hale 1. Zde jsou výsledky:

 

Hlavní cena

Poukaz na pronájem obytného vozu od společnosti ADRIA Karavany Sedlčany v hodnotě 35 000 Kč získává:

  • Dagmar Potůčková

 

Vedlejší ceny

Poukaz na nákup sportovního zboží na webu www.relaxworld.cz v hodnotě 3 000 Kč získávají:

  • Michal Bartoň
  • Jana Horká
  • Jana Hantová
  • Petr Černý

Poukaz na hodinovou lekci v SURF ARENĚ PRAHA v hodnotě 1 790 Kč:

  • Claudia Goronová
  • Miroslava Ečerová

Vstupenka pro dvě osoby do Vodního a Saunového světa v Aquapalace Praha 1 238 Kč:

  • Blanka Soukupová
  • Pavla Vedralová
  • Eva Slížková

Výherci budou kontaktováni přes údaje vyplněné na vstupence.

Za celý tým všem výhercům gratulujeme!

 

2019-11-07 14:30:54 Více  

Veletržní statistika 2. ročníku veletrhu FOR OPTIK

Vážení návštěvníci, vystavovatelé a přátelé veletrhu FOR OPTIK,

2. ročník je úspěšně za námi a představujeme Vám oficiální statistiku.

Ve všech ukazatelích veletrh FOR OPTIK progresivně vyrostl. Ukázalo se, že nový koncept a zkušenosti z předchozího ročníku pomohly k uspořádání veletrhu, který má budoucnost a potenciál.

Počet vystavovatelů: 33

Hrubá výstavní plocha: 2470 m2

Počet návštěvníků: 1457

 

2019-10-29 09:32:44 Více  

Výherci soutěže GRAND PRIX

Ocenění GRAND PRIX získala společnost AGLAJA s.r.o za Sluneční brýle CAROLINE ABRAM, model DIVINE. Druhým oceněným byla společnost Vision Net International s.r.o. za Dětské brýle Life Italia Kids. Třetí cena putovala ke společnosti STRABILIA, s.r.o. za brýle neubau.

 

Čestné uznání GRAND PRIX získala společnost Safilo S.p.A., organizační složka za FENDI FF0399/S.

 

V rámci společenského večera byla také předána cena Soutěž absolventských příspěvků, kterou pořádala Česká kontaktologická společnost ve spolupráci s firmou CooperVision. Vítězem společnosti CooperVision se stala Leona Bačáková za „Obrazovou databázi nejčastějších fyziologických a patologických očních nálezů“. Vítězem České kontaktologické společnosti se stal Vojtěch Brtínský za „Evaluaci komplikací nošení kontaktních čoček “

 Všem oceněným gratulujeme.

2019-10-05 12:27:49 Více  

Brýle Paris Club se slunečním klipem

V Čechách má značka Paris Club na veletrhu ForOptik premiéru. Je jako stvořená pro všechny milovníky klasiky, tedy kovových obrub, ale i jemnějšího, elegantního a decentního vzhledu. A jako bonus je doplněna polarizovaným slunečním magnetickým klipem, po jehož nasazení mají brýle trendy dvojitou hrazdu. V kolekci najdete kulaté či hranaté tvary, pilotky nebo mnohoúhelníky, a to v tradičních zlatých či stříbrných barvách, ale třeba i ve výraznějších odstínech fialové či červené. Nabízí velikosti od 47 do 55. Dodává se spolu s elegantním pouzdrem.

 

 

 

 

 

 

 

2019-10-03 14:22:56 Více  

SLUNEČNÍ BRÝLE CAROLINE ABRAM - DARLING KOLEKCE

AGLAJA s.r.o (STÁNEK 1A03) JAKO VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR SLUNEČNÍCH BRÝLÍ CAROLINE  ABRAM

JEDNÁ SE O SLUNEČNÍ BRÝLE CAROLINE ABRAM, MODEL DIVINE. V NABÍDCE 4 RŮZNÉ TVARY OČNICE, VŽDY VE ČTYŘECH BARVÁCH.

„KDYŽ SE SVŮDNOST SNOUBÍ SE SOFISTIKOVANOSTÍ“

CAROLINE ABRAM PŘEDSTAVUJE ÚŽASNÉ SLUNEČNÍ BRÝLE:

DELIKÁTNÍ, FUTURISTICKÉ A SMYSLNÉ DÍKY VNITŘNÍM KŘIVKÁM, V KOMBINACI S PŘÍSNĚ GEOMETRICKÝMI VNĚJŠÍMI TVARY

DOKONALÝ A PŘITOM STÁLE SVŮDNĚ ŽENSKÝ TVAR „MASKY“

LEHKÉ A ODOLNÉ BRÝLE Z HDC ACETÁTU S PRVKY Z NEREZOVÉ OCELI SE SILIKONOVÝMI SEDLY, ZAJIŠŤUJÍ DÍKY ZVOLENÉMU VÝROBNÍMU POSTUPU A PERFEKTNÍ KONTROLE KVALITY A ODOLNOSTI NAPROSTÝ PERSONALIZOVANÝ KOMFORT

2019-10-02 13:50:16 Více  

Vystavovatel CATHERINE LIFE představí novinky značek Relax, Rudy Project a R2

Relax

Relax představí novou kolekci optických rámů. Najdete zde modely pro různé typy obličeje, jak klasické kovové, tak i ultra trendy a stylové modely z odlehčeného plastu ultem. Ten se vyznačuje výjimečnou odolností, ohebností a tvarovou stálostí. Nové modely jsou také vybaveny magnetickým slunečním klipem, který lze kdykoli jednoduše nasadit či sejmout.

Rudy Project

Rudy Project je celosvětovým vývojářem, výrobcem a distributorem inovativních slunečních brýlí, přileb a brýlí na předpis na nejvyšší technické úrovni. Vynikají kvalitními technologiemi a revolučním designem. V právě přicházející kolekci 2020 najdete oblíbený model Rydon v novém barevném provedení Pacific Blue Matte a také zbrusu nové modely KeyBlade a Propulse.

R2

R2 přichází s novou kolekcí sportovních obrub R2 optic. Ta přináší řadu benefitů, známých z naší sportovní kolekce, zejména pružné, odolné a přitom ultralehké materiály. Samozřejmostí je tradičně dokonalá ergonomie a vysoce kvalitní zpracování pro všechny příznivce aktivního životu.

Navštivte značku na veletrhu v hale 1 stánek B6.

 

2019-10-01 16:55:56 Více  

Dětské brýle Nano opět na veletrhu FOR OPTIK

Společnost Coloroptik představí nové modely dětské značky Nano, vítěze loňské soutěže Grand Prix a soutěže Top Opta 2017. Novinky navazují na populární nabídku španělských dětských brýlových obrub Nano Vista 2 v 1 – značky výjimečné tím, že jde o dvoje brýle v jednom. Jednoduchým způsobem, který zvládne i dítě, se z brýlí do školy stanou bezpečné brýle na sportovní aktivity. Španělský výrobce reaguje na požadavky lékařů i optiků a zohledňuje anatomii dětského obličeje. Brýle jsou mimořádně ohebné a při běžném používání prakticky nezničitelné. 

Společnost Coloroptik působí na českém a slovenském trhu již 25 let a od roku 2005 se specializuje na dětské brýle a vše kolem nich. V nabídce pro děti má vedle značky Nano také velmi oblíbené brýle Active Baby italského výrobce Centrostyle. Nakupuje výhradně od prověřených výrobců, kteří vlastní potřebné certifikace i patenty a splňují náročné legislativní požadavky. Skladová zásoba náhradních dílů je u dětských brýlí samozřejmostí.

 

2019-09-30 14:08:40 Více  

Na co se můžete těšit na večírku FOR OPTIK?

Večírek bude probíhat v SURF ARÉNĚ, kde si každý z Vás může vyzkoušet vlnu na vlastní kůži…. My jsme si ji vyzkoušeli a je to pecka. Máte se opravdu na co těšit. Celý večírek se ponese v duchu karibských tónů s degustací karibských rumů. Instruktoři SURF ARÉNY předvedou svojí show a těšit se můžete i na vystoupení „ELVISE“.

Už máte svojí pozvánku od svého dodavatele?

V pátek 4.10.2019 od 19:30 v SURF ARÉNĚ, Tupolevova 772, Praha 9 se na Vás těšíme! 

2019-09-26 13:11:21 Více  následující
Závěrečná zpráva 2019

Závěrečná zpráva 2018


 

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje