FOR OPTIK
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Pravidla pro vstup na veletrh
Bezpečně na veletrhu

Aktuality


Výherci soutěže GRAND PRIX

Ocenění GRAND PRIX získala společnost AGLAJA s.r.o za Sluneční brýle CAROLINE ABRAM, model DIVINE. Druhým oceněným byla společnost Vision Net International s.r.o. za Dětské brýle Life Italia Kids. Třetí cena putovala ke společnosti STRABILIA, s.r.o. za brýle neubau.

 

Čestné uznání GRAND PRIX získala společnost Safilo S.p.A., organizační složka za FENDI FF0399/S.

 

V rámci společenského večera byla také předána cena Soutěž absolventských příspěvků, kterou pořádala Česká kontaktologická společnost ve spolupráci s firmou CooperVision. Vítězem společnosti CooperVision se stala Leona Bačáková za „Obrazovou databázi nejčastějších fyziologických a patologických očních nálezů“. Vítězem České kontaktologické společnosti se stal Vojtěch Brtínský za „Evaluaci komplikací nošení kontaktních čoček “

 Všem oceněným gratulujeme.

2019-10-05 12:27:49 Více  

Brýle Paris Club se slunečním klipem

V Čechách má značka Paris Club na veletrhu ForOptik premiéru. Je jako stvořená pro všechny milovníky klasiky, tedy kovových obrub, ale i jemnějšího, elegantního a decentního vzhledu. A jako bonus je doplněna polarizovaným slunečním magnetickým klipem, po jehož nasazení mají brýle trendy dvojitou hrazdu. V kolekci najdete kulaté či hranaté tvary, pilotky nebo mnohoúhelníky, a to v tradičních zlatých či stříbrných barvách, ale třeba i ve výraznějších odstínech fialové či červené. Nabízí velikosti od 47 do 55. Dodává se spolu s elegantním pouzdrem.

 

 

 

 

 

 

 

2019-10-03 14:22:56 Více  

SLUNEČNÍ BRÝLE CAROLINE ABRAM - DARLING KOLEKCE

AGLAJA s.r.o (STÁNEK 1A03) JAKO VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR SLUNEČNÍCH BRÝLÍ CAROLINE  ABRAM

JEDNÁ SE O SLUNEČNÍ BRÝLE CAROLINE ABRAM, MODEL DIVINE. V NABÍDCE 4 RŮZNÉ TVARY OČNICE, VŽDY VE ČTYŘECH BARVÁCH.

„KDYŽ SE SVŮDNOST SNOUBÍ SE SOFISTIKOVANOSTÍ“

CAROLINE ABRAM PŘEDSTAVUJE ÚŽASNÉ SLUNEČNÍ BRÝLE:

DELIKÁTNÍ, FUTURISTICKÉ A SMYSLNÉ DÍKY VNITŘNÍM KŘIVKÁM, V KOMBINACI S PŘÍSNĚ GEOMETRICKÝMI VNĚJŠÍMI TVARY

DOKONALÝ A PŘITOM STÁLE SVŮDNĚ ŽENSKÝ TVAR „MASKY“

LEHKÉ A ODOLNÉ BRÝLE Z HDC ACETÁTU S PRVKY Z NEREZOVÉ OCELI SE SILIKONOVÝMI SEDLY, ZAJIŠŤUJÍ DÍKY ZVOLENÉMU VÝROBNÍMU POSTUPU A PERFEKTNÍ KONTROLE KVALITY A ODOLNOSTI NAPROSTÝ PERSONALIZOVANÝ KOMFORT

2019-10-02 13:50:16 Více  

Vystavovatel CATHERINE LIFE představí novinky značek Relax, Rudy Project a R2

Relax

Relax představí novou kolekci optických rámů. Najdete zde modely pro různé typy obličeje, jak klasické kovové, tak i ultra trendy a stylové modely z odlehčeného plastu ultem. Ten se vyznačuje výjimečnou odolností, ohebností a tvarovou stálostí. Nové modely jsou také vybaveny magnetickým slunečním klipem, který lze kdykoli jednoduše nasadit či sejmout.

Rudy Project

Rudy Project je celosvětovým vývojářem, výrobcem a distributorem inovativních slunečních brýlí, přileb a brýlí na předpis na nejvyšší technické úrovni. Vynikají kvalitními technologiemi a revolučním designem. V právě přicházející kolekci 2020 najdete oblíbený model Rydon v novém barevném provedení Pacific Blue Matte a také zbrusu nové modely KeyBlade a Propulse.

R2

R2 přichází s novou kolekcí sportovních obrub R2 optic. Ta přináší řadu benefitů, známých z naší sportovní kolekce, zejména pružné, odolné a přitom ultralehké materiály. Samozřejmostí je tradičně dokonalá ergonomie a vysoce kvalitní zpracování pro všechny příznivce aktivního životu.

Navštivte značku na veletrhu v hale 1 stánek B6.

 

2019-10-01 16:55:56 Více  

Dětské brýle Nano opět na veletrhu FOR OPTIK

Společnost Coloroptik představí nové modely dětské značky Nano, vítěze loňské soutěže Grand Prix a soutěže Top Opta 2017. Novinky navazují na populární nabídku španělských dětských brýlových obrub Nano Vista 2 v 1 – značky výjimečné tím, že jde o dvoje brýle v jednom. Jednoduchým způsobem, který zvládne i dítě, se z brýlí do školy stanou bezpečné brýle na sportovní aktivity. Španělský výrobce reaguje na požadavky lékařů i optiků a zohledňuje anatomii dětského obličeje. Brýle jsou mimořádně ohebné a při běžném používání prakticky nezničitelné. 

Společnost Coloroptik působí na českém a slovenském trhu již 25 let a od roku 2005 se specializuje na dětské brýle a vše kolem nich. V nabídce pro děti má vedle značky Nano také velmi oblíbené brýle Active Baby italského výrobce Centrostyle. Nakupuje výhradně od prověřených výrobců, kteří vlastní potřebné certifikace i patenty a splňují náročné legislativní požadavky. Skladová zásoba náhradních dílů je u dětských brýlí samozřejmostí.

 

2019-09-30 14:08:40 Více  

Na co se můžete těšit na večírku FOR OPTIK?

Večírek bude probíhat v SURF ARÉNĚ, kde si každý z Vás může vyzkoušet vlnu na vlastní kůži…. My jsme si ji vyzkoušeli a je to pecka. Máte se opravdu na co těšit. Celý večírek se ponese v duchu karibských tónů s degustací karibských rumů. Instruktoři SURF ARÉNY předvedou svojí show a těšit se můžete i na vystoupení „ELVISE“.

Už máte svojí pozvánku od svého dodavatele?

V pátek 4.10.2019 od 19:30 v SURF ARÉNĚ, Tupolevova 772, Praha 9 se na Vás těšíme! 

2019-09-26 13:11:21 Více  

AMBG mezi vystavovateli FOR OPTIK

Na veletrhu představí novou kolekci Celine a Kenzo od italské výrobní společnosti Thélios, která patří pod značku LVMH - Moët Hennessy Louis Vuitton. Nebudou chybět ani nové kolekce značek Quiksilver, Roxy a samozřejmě AMBG. Navštivte jejich stánek 1B03.

Firma je známá na českém i slovenském trhu jako velkoobchod brýlových obrub do optik. Vize společnosti je poskytnout optikám široký výběr obrub různých značek, aby si co nejvíce lidí mohlo dovolit v optice vybírat obruby pěkných designů, dle různých cenových dostupností, typů a variant. Více informací naleznete zde.

 

2019-09-25 16:00:51 Více  

Společnost TISS Optic odprezentuje software pro optiky

I tento rok se na naší výstavě odprezentuje software pro optiky TISS Optic. Konzultanti z TISS Optic představí novinky v programu, který si optici v Česku mimořádně oblíbili. Plánovanou novinkou je užitečný manažerský report. Věci, které se ve většině programů dohledat dají, ale je to pracné, složité a zdlouhavé. Proto je tato novinka v TISS Optic zaručeně novou nejoblíbenější funkcí všech majitelů optik. Na jednom místě informace o výkonu poboček, maržích, výkoných nebo líných zaměstnancích, nezvykle vysokých slevách poskytnutých zaměstnanci, podezřelých stornech, vracejících se klientech a mnoho jiného. Nevynechejte na veletrhu FOR OPTIK expozici TISS Optic, nebudete litovat!

 

2019-09-23 11:27:58 Více  

Vision Net na veletrhu FOR OPTIK

2019-09-20 11:33:39 Více  

FOR OPTIK

2019-09-18 11:17:07 Více  předchozí následující
Závěrečná zpráva 2019

Závěrečná zpráva 2018


 

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje