FOR OPTIK
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Společnost STRABILIA s.r.o. představí Silhouette VISION SENSATION™


Společnost STRABILIA s.r.o. představí Silhouette VISION SENSATION™

Od 1. 10. 2018 přichází Silhouette, světový lídr na trhu bezrámových brýlí, na český trh, prostřednictvím distributorské sítě partnera STRABILIA, s.r.o., s převratnou novinkou. Vlastní výrobní brýlové čočky, které jsou speciálně přizpůsobeny pro brýle Silhouette. Silhouette VISION SENSATION™.

Silhouette Panorama čočky jsou revolučním produktem, který spojuje průkopnictví s technologií a brýlovou obrubu se sklem. Prémiová kvalita, lehkost, komfort při nošení, unikátní přizpůsobení brýlí zákazníkovi, fantastický vizuální zážitek - vše z jednoho zdroje. Silhouette Panorama jsou vyráběny pouze pro obruby Silhouette.

Existuje mnoho faktorů, díky kterým je pocit při nošení Silhouette jedinečný. Design čočky je vypočítán podle individuálních údajů obruby přesně pro příslušný tvar čočky.

Jednotlivé výpočtové body se počítají v každém okruhu viditelnosti pro maximální ostrost podle nám známých tvarů spolu se skutečnými údaji až do okraje brýlové čočky.

Silhouette zohledňuje pro optimální zobrazovací vlastnosti samozřejmě všechny parametry pro nošení, které jsou individuální u každého zákazníka, jako je vzdálenost zornic, výška zábrusu, délka progresivního kanálu, inklinační úhel, vrcholová vzdálenost a čtecí vzdálenost.

To zákazníkům zaručuje absolutně nedostižný komfort vidění a brilantní zrakový vjem.

Nepromeškejte odbornou prezentaci Silhouette v sobotu od 14 hodin v přednáškovém sále v hale 3.

Na stánku společnosti STRABILIA, s.r.o. najdete také kompletní kolekce značek Chopard, Furla, Police a Carolina Herrera.


Více
Závěrečná zpráva 2019

Závěrečná zpráva 2018


 

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje