FOR OPTIK
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Pravidla pro vstup na veletrh
Bezpečně na veletrhu

Italský design na veletrhu FOR OPTIK


SAFILO Group je celosvětový lídr v designu, výrobě a distribuci slunečních brýlí, dioptrických obrub, sportovní optiky a dalších souvisejících produktů. Díky vysoce odborné řemeslné zručnosti, která se datuje už od roku 1878, převádí SAFILO své designové projekty ve vysoce kvalitní produkty vyrobené v souladu s italskou tradicí. Firma SAFILO působí po celém světě - v Severní a Latinské Americe, Evropě, Blízkém východu, Africe a zemích západního okraje Asie.

 

Design. Móda. Světoznámé značky. Kvalita. Vášeň. Emoce. Historie. Řemeslná práce. Jsou vám tyto výrazy blízké? Pokud ano, navštivte stánek společnosti SAFILO na výstavě FOR OPTIK. Italská společnost SAFILO Group patří k největším světovým výrobcům dioptrických a slunečních brýlí na světě. Protože patří ke světovým lídrům v oblasti designu brýlí a kladou důraz na to, aby brýle byly spojeny s emocemi a zážitky, můžete si na stánku prohlédnout nejnovější módní trendy v oblasti brýlových obrub. Představí vám nejen nejnovější kolekce luxusních módních značek Christian Dior, Fendi, Marc Jacobs, Givenchy, Jimmy Choo, MaxMara, Hugo Boss, Moschino, Tommy Hilfiger, Fossil, Smith, Pierre Cardin, či Polaroid, ale i fanoušci motorsportu si mohou prohlédnout kolekce značky Carrera, jejíž brýle nosí jezdci týmu Formule 1 Alfa Romeo Sauber.

 

Na letošní výstavě FOR OPTIK společnost uvede kolekci podzim/zima 2019, která zahrnuje nové sofistikované obruby pro muže i ženy. Nové dioptrické a sluneční obruby, které odráží unikátní a dlouholetou tradici značky v oblasti technického a estetického provedení, jsou oslavou nadstandardního designu, funkční inovace a know-how italské výroby – díky čemuž je firma SAFILO celosvětově uznávána.

 


Více
Závěrečná zpráva 2019

Závěrečná zpráva 2018


 

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje