FOR OPTIK
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Vision Net na veletrhu FOR OPTIK


Vision Net je nová firma, která začátkem roku vstoupila na trh optiky s nabídkou italských dětských flexibilních brýlí značky LIFE ITALIA KIDS. Tyto obroučky jsou jedinečné ve svém hravém designu, lehkosti a vysoké odolnosti. Přináší dětem komfort a rodičům jistotu, že svým nejmilejším dopřáli to nejlepší a nejbezpečnější. Konstrukce brýlí dovolí ohyb kloubku až o 270° a flexibilní stranice se dá libovolně a lehce přizpůsobit. Na výběr jsou velikosti očnic od 41 až do 54.
Firma na podzim také představila značku PARIS CLUB, elegantní a decentní kovové brýle s magnetickým klipem. Kolekce obsahuje modely pro fajnšmekry, kteří si potrpí na styl, mají oblibu v tenkých liniích a současně uvítají benefit nasadit si sluneční klip přímo na brýle. Na své si přijdou dámy i pánové, milovníci kulatých i hranatých brýlích.
Vision Net je malá firma s velkým srdcem, klade důraz na osobní přístup a maximální podporu pro své partnery. Nabízí mnoho benefitů, o kterých vám jejich tým mile rád povypráví u jejich stánku na For Optik.


Více
Závěrečná zpráva 2019

Závěrečná zpráva 2018


 

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje