FOR OPTIK
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Pravidla pro vstup na veletrh
Bezpečně na veletrhu

Vision Net na veletrhu FOR OPTIK


Vision Net je nová firma, která začátkem roku vstoupila na trh optiky s nabídkou italských dětských flexibilních brýlí značky LIFE ITALIA KIDS. Tyto obroučky jsou jedinečné ve svém hravém designu, lehkosti a vysoké odolnosti. Přináší dětem komfort a rodičům jistotu, že svým nejmilejším dopřáli to nejlepší a nejbezpečnější. Konstrukce brýlí dovolí ohyb kloubku až o 270° a flexibilní stranice se dá libovolně a lehce přizpůsobit. Na výběr jsou velikosti očnic od 41 až do 54.
Firma na podzim také představila značku PARIS CLUB, elegantní a decentní kovové brýle s magnetickým klipem. Kolekce obsahuje modely pro fajnšmekry, kteří si potrpí na styl, mají oblibu v tenkých liniích a současně uvítají benefit nasadit si sluneční klip přímo na brýle. Na své si přijdou dámy i pánové, milovníci kulatých i hranatých brýlích.
Vision Net je malá firma s velkým srdcem, klade důraz na osobní přístup a maximální podporu pro své partnery. Nabízí mnoho benefitů, o kterých vám jejich tým mile rád povypráví u jejich stánku na For Optik.


Více
Závěrečná zpráva 2019

Závěrečná zpráva 2018


 

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje