FOR OPTIK
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Pravidla pro vstup na veletrh
Bezpečně na veletrhu

Vystavovatel CATHERINE LIFE představí novinky značek Relax, Rudy Project a R2


Relax

Relax představí novou kolekci optických rámů. Najdete zde modely pro různé typy obličeje, jak klasické kovové, tak i ultra trendy a stylové modely z odlehčeného plastu ultem. Ten se vyznačuje výjimečnou odolností, ohebností a tvarovou stálostí. Nové modely jsou také vybaveny magnetickým slunečním klipem, který lze kdykoli jednoduše nasadit či sejmout.

Rudy Project

Rudy Project je celosvětovým vývojářem, výrobcem a distributorem inovativních slunečních brýlí, přileb a brýlí na předpis na nejvyšší technické úrovni. Vynikají kvalitními technologiemi a revolučním designem. V právě přicházející kolekci 2020 najdete oblíbený model Rydon v novém barevném provedení Pacific Blue Matte a také zbrusu nové modely KeyBlade a Propulse.

R2

R2 přichází s novou kolekcí sportovních obrub R2 optic. Ta přináší řadu benefitů, známých z naší sportovní kolekce, zejména pružné, odolné a přitom ultralehké materiály. Samozřejmostí je tradičně dokonalá ergonomie a vysoce kvalitní zpracování pro všechny příznivce aktivního životu.

Navštivte značku na veletrhu v hale 1 stánek B6.

 


Více
Závěrečná zpráva 2019

Závěrečná zpráva 2018


 

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje